Domů / Doporučujeme / Buďte pro svého partnera přitažlivá vice než dříve – pořiďte si nové erotické prádlo!

Buďte pro svého partnera přitažlivá vice než dříve – pořiďte si nové erotické prádlo!

Nechte se unést tím kouzlem spodního prádla které zajistí, že vaše „nevzhledné“ partie zůstanou zakryty a zároveň ty příjemné ještě zvýrazní. Žádný muž nehledá nedostatky, ale všichni si okamžitě všimnou vašich předností. Buďte rafinovaná a pořiďte si vzrušující erotické prádlo, které umocní vzrušení ze společného večera vám oběma.

Jakou barvu prádla nejlépe zvolit?

Všichni víme, že každá barva má svůj psychologický význam – a to i barva spodního prádla. Obecně je známo, že černá barva působí rafinovaně a tajemně, stejně tak je spojována s elegancí. Žena v černém prádle působí sebevědomým dojmem. Dále růžová barva je romantická, bílá je barvou nevinnosti a rudá je znakem vášnivosti. Nicméně nejvíce se sexualitou je spojována každopádně červená – dráždí, provokuje a vzrušuje.

Jaký typ prádla?

Vždy vybírejte typ prádla dle vaší postavy – pokud jste například vysoká a pyšníte se dlouhými štíhlými nohami, určitě nejlépe na nich působí podvazky. Jak již bylo zmíněno, i erotické prádlo dokáže zakrýt jisté nedostatky. Pokud vás například trápí větší bříško, je to jednoduché – zvolte upnutý korzet, který vás nevzhledné „pneumatiky“ alespoň na pohled zbaví – a to přeci každého chlapa vyburcuje, nemám pravdu?

Hlavně nezapomínejte, že…

Nevybírejte si prádlo podle toho, jak se bude líbit vašemu muži, ale hlavně podle toho, jak vy se v něm budete cítit. Právě váš vnitřní pocit, jak se sama sobě v prádle líbíte se odrazí na vašem sexuálním vzezření a věřte, muž to vždy pozná. Pokud se budete sama sobě líbit, budete se v prádle chovat sebevědomě, a to je jednoznačně to nejlepší afrodiziakum, které můžete svému muži dopřát.

Takže, dámy, honem nakupovat, abyste si užily dlouhou a náruživou noc, která vás jistě čeká!