Domů / Jak vybrat dárek / Zjistěte po jakém dárku touží váš partner

Zjistěte po jakém dárku touží váš partner

Zjistit dárek, po kterém vaše polovička touží, není zrovna lehkým úkolem. Ono by bylo jednoduché, zeptat se ho přímo, co si přeje pod stromeček, ale vytratilo by se veškeré kouzlo. Lepší bude postupovat trochu méně nápadně. Přinášíme vám pár tipů, jak udělat svým blízkým radost a přitom se neprořeknout.

Naslouchání po celý rok

Když budete svému partnerovi naslouchat, možná zjistíte již v létě, jaká má přání a vize do nového roku. Nezmínil(a) se vám, že chce cestovat nebo lyžovat, rybařit, sportovat, atp.? Rozhodně byste měli její/jeho přání brát v potaz a vybírat dárky i podle toho. Nicméně zase tak snadné to s výběrem není i v tomto případě. Je dost možné, že si rybářské pruty bude chtít koupit sám, zrovna tak jako partnerka nové lyže. Co se zaměřit spíše na doplňky, které určitě mít nebude nebo se hodí i navíc? V tomto případě tedy teplé rukavice, ponožky, termoprádlo nebo cestopis.

Nenápadné zjištění od vašich známých

Pokud je váš partner či partnerka hodně upovídanou osobou, jistě vykládá své tužby i přes své známé. Zeptejte se, jestli se dotyčná osoba, nesvěřila někomu, kdo je vašim společným kamarádem či kamarádkou. Pokud ne, můžete někoho konkrétně poprosit, ať za vás něco zjistí a informaci vám předá. Je to rafinovaný způsob, jak neprozradit sám sebe a dotyčné(mu) udělat na Vánoce ohromnou radost.

Sociální sítě

Je také dost možné, že se mnoho lidí svěřuje o svých potřebách na internetu. Buďte od podzimu vnímavější na to, co váš partner(ka) sdílí a sami uvidíte, že mezi těmito věcmi nebo komentáři, najdete možná i vodítko k tomu, co si skutečně přejí. Ženy nejčastěji soutěží o zimní oblečení, parfémy, čokoládové pokušení a další. Inspirujte se tím, co vidíte na těchto obrázcích, protože s velkou pravděpodobností stejně nevyhraje, ale vy máte připravenou kompenzaci.

Pro vás zbytečnost, pro něj/ní poutavý dárek

V neposlední řadě se zamyslete nad tím, že mnoho žen miluje dekorace, stejně jako si muži rádi hrají. Pokud si tedy myslíte, že vaše žena už má doma dostatek svíček, aromalamp, keramiky nebo proutěných výrobků, mýlíte se. Takové dárky jí potěší podobně jako nová kabelka, tričko, parfém či kosmetická sada sprchového gelu, šampónu a tělového mléka. Pro hravé muže kupte novou hru do Playstation, ale pokud raději něco kutí v garáži, nezklame příklepová vrtačka. Kdo miluje relax při čtení knihy, kupte další díl jeho/její oblíbené detektivky. Hospodyňka uvítá novou litinovou pánev, ale tu pozor. Zjistěte si, jestli tíhne k praktickým dárečkům či nikoliv. Potom se raději vraťte k dekoraci, kosmetice nebo oblečení, tyhle věci ženu nezklamou nikdy.