Domů / Doporučujeme / Začněte s propagací vašeho webu v zahraničí

Začněte s propagací vašeho webu v zahraničí

Mít úspěch v tuzemsku je skvělé. Jsme ovšem malá země a proč si dělat skromné cíle, když můžete uspět i na mezinárodním trhu? Možná je nejvyšší čas nespokojit se jen s působností v České republice, ale expandovat třeba do Německa, Francie, Anglie a dalších zemí. Zahraniční trhy nabízí mnoho možností a příležitostí pro růst. Pokud chcete začít prodávat i zde, je potřeba mít webové stránky v cizím jazyce a také se zaměřit na kvalitní online propagaci pro zahraničí, tu vám zajistí agentura na Seoconsult.cz.

SEO

Optimalizace pro vyhledávače v zahraničí vám umožní, aby byl váš web snadno k nalezení ve vyhledávání pod důležitými klíčovými slovy, které vaše cílová skupina hledá. Agentura udělá analýzu klíčových slov, aby zjistila, jaké výrazy lidé nejčastěji hledají. Následně se udělá audit webu, aby se zjistilo, jestli je z hlediska ON page v pořádku a pokud ne, upraví se tak, aby byl. Poté je potřeba pracovat na OFF page, tedy na popularitě webu. Budou se vytvářet zpětné odkazy na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Web se bude postupně posouvat v pozicích vyhledávání, dokud nedosáhne pravidelné organické návštěvnosti.

PPC

PPC v zahraničí vašemu webu zajistí již v krátké době velké množství nových návštěvníků. Tato reklama má různé podoby a zobrazuje se ve vyhledávání a v obsahu webů. Platí se u ní za prokliky a dobře se u ní reguluje rozpočet. Agentura vám ji může spustit už do 5 pracovních dnů a postarat se vám tak o stabilní návštěvnost. Spolupráce je velmi transparentní, budete mít po celou dobu plný přístup do reklamního účtu i k analytickým nástrojům, se kterými můžete snadno sledovat efekt propagace.