Domů / Doporučujeme / Výročí svatby: Jaké originální dárky zaručeně potěší?

Výročí svatby: Jaké originální dárky zaručeně potěší?

Čeká vás s vaším partnerem či partnerkou výročí svatby? Nevíte, co vaší druhé polovičce nadělit? Pokud přemýšlíte nad originálním dárkem, přinášíme vám několik tipů

Trocha adrenalinu

Nadělte si k vašemu výročí trochu adrenalinu, který vás zaručeně stmelí, a získáte jedinečný zážitek na celý život. Kupte vám i vaší partnerce či partnerovi kurz potápění, seskok padákem, let balonem nebo třeba projížďku luxusním autem. Takovéto zážitky jistě stojí za to a kdy jindy je zažít, než společně s partnerem v den vašeho výročí.

Zasloužený relax

Mnoho párů naopak ocení zasloužený relax. Ideálním je proto welness víkend plný odpočinku a péče. Naplánujte, kam vyrazíte, jaký bude program a předložte dárek vašemu partnerovi či partnerce. Každý dárek v podobě odpočinku a relaxu jistě potěší.

Tajný únos

Skvělým a především originálním nápadem je také únos. Zavažte vaší druhé polovičce oči a jednoduše ji uneste na romantickou večeři, na zmíněný welness víkend nebo třeba na jedinečnou dovolenou v Paříži. Plánovaný únos je opravdovým překvapením, které potěší.

Nezapomeňte na…

Na výročí je především důležité nezapomenout. Co se týče zaručených dárků, na které byste měli myslet, pro muže se jedná především o kvalitní láhev vína, parfém či poukaz na masáže. Klasikou pro ženu je především květina, parfém či poukaz do jejího oblíbeného obchodu. Pokud vás však trápí finance a nemůžete do dárků tolik investovat, zvolte imitace parfémů, které přesto potěší. Parfémy v akci pro vás budou velmi výhodnou volbou. Nebojte se proto, že i s nedostatkem financí by pro vás mohlo být hledání vhodného dárku náročné. Stačí zapojit fantazii či využít levnějších variant, které přesto potěší. Připomeňte si tedy, kdy vás čeká nejbližší výročí, a začněte plánovat, jak druhou polovičku potěšíte či překvapíte.