Domů / Doporučujeme / Věnujte originální vánoční dárek, na jehož tvorbě jste se podíleli

Věnujte originální vánoční dárek, na jehož tvorbě jste se podíleli

Oblečení, parfémy, kosmetiku, kabelku, to vše jsou dárky, které se stále opakují. I když mohou druhému udělat radost, nejsou dárky osobními, které by vykouzlili úsměv na tváři a zahřáli u srdce. Vsaďte tyto Vánoce na dárky, na jejichž výrobě se můžete podílet a přímo je vytvořit k obrazu druhé osoby. Jaké dárky to mohou být? Kde můžete popustit uzdu své kreativitě?

Autorský potisk

Vaše blízké, ale i kamarády jistě potěší, když jim věnujete tričko, batoh či třeba kraťasy s vlastním potiskem. Vymyslet si můžete vlastní potisk, který může být natisknut na různé druhy textilu. Můžete vsadit na rodinnou fotografii, vtipné foto z některé oslavy nebo vymyslet svůj vlastní design. Pokud vyberete opravdu vtipné fotografie, může se obyčejné tričko proměnit v originální dárek, které obdarovávanému jistě udělá radost. Zvolit můžete i batoh s vlastním potiskem. Záleží na tom, co obdarovávaný rád nosí. Pro ženy je velmi originálním dárkem zástěra s vlastním potiskem, kterou můžete ozdobit podle vlastní fantazie. Babičce můžete vybrat rodinnou fotografii či na zástěru umístit fotku vnoučat.

Originální fotoalbum či kalendář

Originálním dárkem, na jehož tvorbě se také můžete podílet, je jistě rodinné fotoalbum či kalendář. Dnes si můžete vybírat z desítek designů při tvorbě rodinného alba, která se promění spíše v knihu vzpomínek a nejkrásnějších fotografií. Pro své blízké můžete vytvořit také originální kalendář, ve kterém místo jednotlivých obrázků budou fotografie. Ty potěší každý měsíc. A pokud chcete o něco menší dárek, můžete se podílet svou kreativitou na výrobě magnetů, například s vaší fotografií, kterými můžete obdarovat známé.

Dárek z lásky

Velmi originálním partnerským dárkem je například dopis či vtipné „poukazy“. Své partnerce či partnerovi můžete napsat dopis, ve kterém mu zdůvodníte, proč ho milujete a schovat mu ho pod vánoční stromeček. Je to velmi emotivní dárek, který je od srdce.