Domů / Jak vybrat dárek / Tipy na dárky dle astrologie

Tipy na dárky dle astrologie

Hledáte příhodný dárek pro blízkou osobu, ale došla vám inspirace? Nechcete-li při výběru šlápnou vedle, orientujte se dle horoskopu. Už jste někdy vybírali dárky podle zodiaku? Prozradíme vám, čím potěšíte jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Dárek pro Berana

Lidé narození ve znamení Berana jsou poněkud tvrdohlaví, ale také aktivní a hraví. Chcete-li jim udělat radost, sáhněte po značkovém sportovním vybavení či oblečení, permanentce do fitka nebo zážitek v podobě projížďky v supersportu. Rozhodnete-li se pro knihu, zvolte detektivku nebo jiné napínavé čtivo. Šperky a oblečení pak jedině z sortimentu známějších značek.

Dárek pro Býka

Býci si potrpí na kvalitu a luxus. To znamená, že neuděláte chybu značkovými doplňky, dražšími šperky a vůbec jakýmkoliv dárkem, který již na první pohled působí okázale. Prioritou je zmíněný kvalita, ať už jde o módu, spotřebiče nebo cokoliv jiného. Býky zároveň potěší stylový doplněk do bytu. A dejte si záležet na tom, abyste dárek hezky zabalili.

Dárek pro Blížence

Čím potěšit neklidného Blížence, který je neustále v pohybu? Vyvarujte se velkých a objemných dárků a raději se poohlédněte po něčem, co bude moct nosit při sobě. Co třeba tablet, smartphone či dobré čtivo? V případě šperků by mělo jít o zajímavé ozdoby, přičemž se může jednat i o bižuterii. Blíženec bude rád, když ho překvapíte něčím, co ještě nikdy neviděl.

Dárek pro Raka

Rak miluje domov a rodinu, takže není od věci, když mu věnujete obraz, vázu nebo jinou dekoraci. Chybu neuděláte ani fotoalbem, rámečkem na fotografii nebo něčím, co lze přeměnit na osobní věc. Raci zároveň patří mezi nadšené sběratele starožitností a schraňují vše, z čeho dýchá historie. Starožitností jsou proto jasnou volbou!

Dárek pro Lva

Čím potěšit majestátní znamení, jakým Lev bezesporu je? Okázalost a luxus především! Lvi mají rádi luxus a nemáte-li problém „pustit žilou“, úspěch je zarušen. Mohou to být dražší šperky (například s diamanty nebo rubíny), nicméně krále zvířat potěší i kvalitní víno nebo něco výstředního. Ženy Lvice ocení knihu o rodičovství a výchově dětí.

Dárek pro Pannu

S Pannami je to snadné, protože si nepotrpí na výstřednosti a luxus. Preferují spíše praktické dárky a zajímá je zdravý životní styl. Stoprocentně je potěšíte poukázkou na wellness, členstvím ve fitness clubu nebo předplatným časopisu o zdraví či bydlení. Pro muže ve znamení Panny doporučujeme sadu kutilského nářadí nebo něco do dílny či kanceláře.

Dárek pro Váhu

Pro osoby ve znamení Váhy je typický cit pro hezké věci. Proto se vyvarujte nevkusných, kýčovitých a příliš levných dárků a raději Váze darujte něco exkluzivního. Mohly by to být umělecké předměty, šperky či něco, co souvisí s uměním, hudbou a módou. Podobně jako u Berana vybírejte mezi známými značkami.

Dárek pro Štíra

Čím potěšit Štíra, který má rád napětí, psychologii a okultismus? Jednoznačně knihou! Nebude-li to detektivka, zvolte čtivo politického, historického nebo vojenského charakteru. Štíra potěšíte také méně tradiční hudbou a filmem. Budete-li pro něj/ni nakupovat oblečení, přikloňte se ke kombinaci černé a červené barvy.

Dárek pro Střelce

Střelec se cítí dobře, když může cestovat. Jenomže ne každý má tu možnost, aby byl neustále na cestách, což je vaše šance. Trefou do černého je dokumentární nebo dobrodružný film a to dá rozum, že neminete ani cestopisem nebo předplatným časopisu o cestování. Střelci by se mohly hodit i sportovní pomůcky nebo společenské hry.

Dárek pro Kozoroha

Kozoroh má rád hodnotné dárky. Potrpí si na luxus, ale zároveň nemá potřebu upozorňovat okolí. Proto volte kvalitní a užitečné dárky jako značkové plnící pero, koženou peněženku či kabelku, případně knihu o úspěšné osobnosti. Kozoroh určitě neodmítne ani klasický film a dárek, který nějak souvisí s historií.

Dárek pro Vodnáře

Narodila-li se dotyčná osoba ve znamení Vodnáře, budete se muset poohlédnout po něčem neobvyklém a unikátním. Může to být technologický výstřelek nebo třeba kniha o záhadách vesmíru, tarotové karty a podobně. Cena a značky nehrají roli, podstatná je originalita.

Dárek pro Rybu

Ryba je odjakživa snílek a velmi citlivé znamení. Ať už jde o muže či ženu, dárek by měl být nějak spojen s romantikou. Rybu určitě potěší aromatické svíčky, lístek do divadla či na koncert, nebo dárkový poukaz na tantrickou masáž. Anebo zahrajte na kreativní strunu Ryby a překvapte ji novým fotoaparátem či potřebami k malování. Uchýlíte-li se ke šperkům a módě, volte jemné barvy a menší tvary.