Domů / Doporučujeme / Reklamní potisky – kam je vhodně umístit?

Reklamní potisky – kam je vhodně umístit?

Reklamní plochu je možné najít takřka všude. Místo, které mnohdy zeje prázdnotou, má nevyužitý reklamní potenciál, který dává prostor firmám se zviditelnit. Ať už jsou to balkónová zábradlí, ploty, místa pro bannery a další, je důležité vědět, že reklamní potisk umístíte takřka všude. Chcete být vidět a připomenout se budoucím i aktuálním klientům? Je dobré mít v záloze pár dárečků, které všem řeknou, kdo jste.

Potisk reklamních předmětů

Řekneme-li potisk reklamních předmětů, asi nejčastěji vás napadnou různé poznámkové bloky, tužky, propisky nebo nejrůznější textil s potiskem. Je to nejdostupnější a také nejvyužívanější sortiment a mít zde reklamu se firmám může vyplatit. Ať už vyberete tričko, mikinu, tašku, čepici nebo další kousky textilu, využití je široké. Kromě loga můžete nechat potisknout také jméno firmy, slogan nebo další nezbytné údaje. Ať už reklamní textil dáte svým novým či stávajícím zákazníkům nebo pracovníkům, vaše reklama se vám vyplatí.

Přání k novému roku

Dalším nezbytným pomocníkem v udržování dobrých pracovních vztahů jsou novoročenky. I když moderní doba je nahradila e-maily, stále je mnoho těch, kteří tisk novoročenek nepodceňují a do svých partnerských firem či svým klientům je rozesílají jako přání do nového roku a připomenutí, že s vašimi službami mohou i nadále počítat.

Flash diskem neurazíte

V době, kdy si předáváme nejrůznější informace, dokumenty, složky, fotografie, videa a podobně na digitální bázi, je flash disk nezbytným pomocníkem. A mít na něm název firmy, společnosti a popřípadě kontakty je dobrá možnost, jak lehce a nenásilně propagovat sebe a to, co děláte. Reklamní USB je možnost, jak prezentovat sebe a svou firmu nejen u stávajících, ale také nových zákazníků. Z bohaté nabídky ABC tiskárny si můžete vybrat také jiné možnosti reklamních předmětů.