Domů / Doporučujeme / Pánové a masturbace – vyzkoušejte k tomu nové pomocníky!

Pánové a masturbace – vyzkoušejte k tomu nové pomocníky!

I když dnes o masturbaci už nehovoříme jako o ďáblově samohaně nebo o pekelném pokušení, stále pro některé není věcí samozřejmou. Veřejně se sice o tom hovoří, někteří lidé se nebojí ono tabu rozbíjet, ale i tak se najdou ti, kteří o tom nehovoří, případně zapírají nos mezi očima, že oni toto vůbec neprovozují a nezkouší. A možná mají doma celý šuplík erotických pomůcek. U mužů bývá obecně masturbace brána jako častější. Postačí jim k tomu trocha soukromí, někdy ani to ne, ruka a pár minut času. Co však, když si tento akt chtějí zpříjemnit?

Hračky zaměřené jen na muže

Mnoho obchodů s erotickými pomůckami nabízí jen základní sortiment, který většinou bývá zaměřen na ženy a jejich potěšení či na párové aktivity, takže pokud jste zrovna single či nemáte stálou partnerku a přišla na vás touha, ulevit si od ní bývá jednoduché. Ovšem s pomocí pár erotických hraček a pomůcek se tento krok může stát nevšedním a velmi příjemným. Vyzkoušet můžete masturbátor. Jde o sexuální hračku, která poskytuje lepší a intenzivnější prožitek. Přináší spoustu možností, některé kousky kopírují a imitují ženské pohlavní orgány, což může celý pocit příjemně umocnit a podpořit.

Kousky, které si pořídíte pro vlastní potěšení

Lidé často a rádi experimentují, prozkoumávají možnosti a snaží si posouvat hranice únosnosti. Někdo sní o promilované noci, jiný by rád vyzkoušel sex s více lidmi. A muži, kteří jsou sami nebo mají shovívavou či zvídavou partnerku si mohou pořídit nejrůznější pomocníky. Takový pánský masturbátor má hned několik možností pro své využití. Můžete být kreativní a zapojit do použití také svou partnerku či partnera. Nebo je můžete využít pro vlastní potěšení, když jste aktuálně bez partnerky. SuperPenis.cz je zaměřen na sexuální pomůcky pro muže.