Domů / Doporučujeme / Nemáte ještě žádné vánoční dárky? Nekupujte je, vyrobte je u HappyFoto!

Nemáte ještě žádné vánoční dárky? Nekupujte je, vyrobte je u HappyFoto!

Fotodárek = skvělý dárek. Máte-li v počítači nebo v telefonu uložené pěkné fotky, ze kterých by měli radost i vaši příbuzní či přátelé, neváhejte a využijte je k výrobě dárku! Máme pro vás hned několik užitečných tipů!

Fotoknihou nebo kalendářem potěšíte všechny, kteří s vámi chtějí sdílet vaše zážitky. Takže třeba babičky, dědečky nebo ty, se kterými jste trávili letošní letní dovolenou. Z knihy či kalendáře, do kterých můžete vepsat i pár řádek od srdce, budou určitě nadšeni!

Jestli jste letos zavařili hodně marmelád, stačí na sklenici nalepit originální etiketu a dárek je tady! Hodí se pro vzdálené příbuzné, kolegy, kamarádky i kamarády. Kdo by neměl rád domácí džem!?

Máte v rodině nebo mezi přáteli hračičky, kteří si rádi skládají puzzle? Složit puzzle z amatérské fotografie může být o dost větší oříšek než je skládat z prefabrikovaných vymazlených obrázků, které nabízejí v papírnictví a v hračkářství!

Hodně lidí ještě pořád při kancelářské práci používá myš. Jenže taková obyčejná myš po každém stole nejezdí. Třeba po skleněném se jí vůbec nechce. Pořiďte myšce pěknou podložku. Osoba, která po ní bude s myší rejdit, si na vás pokaždé při práci vzpomene!

Vlastní vaše drahá polovička iPhone? Máte podezření, že si telefonuje nebo esemskuje s někým, na koho žárlíte? Vytvořte svému miláčkovi originální kryt s vaší fotografií. Však on už bude vědět, komu patří, když vás bude mít pořád pěkně na očích!

Více informací a ceník najdete na www.happyfoto.cz!