Domů / Novinky / Nejlepší dárek pro motorkáře

Nejlepší dárek pro motorkáře

Kdo má doma vášnivého motorkáře, jistě ví, že nejlepší dárek neexistuje. Jeho potřeby se totiž řídí i tím, jakou motorku má a kam se chystá vydat. Kolem komína mu tak stačí jedno oblečení na celý rok, ale když se vydá do vzdálenějších zemí, je nutné se na to i adekvátně připravit.

Nepromokavé oblečení může v závěru stát více peněz, než jen „kožené“ oblečení na Harleye. Pořádný off road toho potřebuje mnohem více. Otázkou však je, co tedy takovému člověk pořídit, abychom ho nezklamali a zároveň ho potěšili. Co se týče motorky, nemusíme všemu rozumět tak, abychom vybrali dobře. Nejlepším dárkem tak může být i přispění určité částky, ať si motorkář koupí to, co potřebuje.

Na druhou stranu, co by to zase bylo za překvapení?

Jsou tu univerzální dárky, kterými jsou trička s potiskem, polštářky, osušky, hrníčky, atp. Ty by také mohly mít úspěch. Když se v motorce nevyznáte je zřejmě nesmysl kupovat motorový olej, raději se přikloňte k zábavným nebo praktickým dárkům. Užitečným tipem je termo prádlo. Většina motorkářů jezdí brzo z jara nebo naopak na sklonku podzimu, takže ocení, že se při své cestě zahřejí. Kvalitní termo prádlo z merino vlny bude tím pravým ořechovým. Z této vlny se vyrábí i kukla, která chrání před poryvy větru třeba na Islandu! Můžete vybrat i stan nebo spacák, ale jestli se trefíte do jeho představ je těžké odhadovat. Možná zvítězí kempingové nádobí nebo malý hořáček na ohřev jídla.

Správnou investicí však mohou být i doplňky, které ocení také do společnosti nebo do práce, např. hodinky, košile či mikina s logem značky motorky. Kupovat konkrétní věci na motorku jako třeba rukavice, helmu, kalhoty nebo bundu je risk. Za prvé mu oblečení nemusí sednout, uvádí se hodně často i v UK velikostech (anglickém číslování), a to pak můžete být úplně ztracení. Reklamace vás bude stát další peníze a časová prodleva k odeslání vyměněné velikosti nebo peněz vás nemine.

Motorkáře potěší i jiné dárky, nemusí se týkat jen motorky

Řada moto dárků pro něj postrádá originalitu, jelikož je dostává každý rok. Má přece i jiné koníčky nebo jako každý muž nepohrdne otvírákem na pivo, novým popelníkem či dárkovým balíčkem s potravinami. Je člověk jako každý jiný a nemusí dostávat dárky jen ryze motorkářského charakteru.