Domů / Doporučujeme / Lanyardy s vlastním potiskem jsou vhodné na konference i společenská setkání

Lanyardy s vlastním potiskem jsou vhodné na konference i společenská setkání

Čeká vás organizace konference či společenského setkání? Přemýšlíte, na jaké detaily jste zapomněli a co je potřeba pro hladký průběh události zařídit? Nezapomínejte na drobnosti a doplňky, které mohou hrát důležitou roli. Takovými jsou například i lanyardy s vlastním potiskem.

Lanyard

Lanyard je šňůrkou, která se nosí kolem krku a zpravidla je vyrobeny z PVC či textilu. Lanyard je vhodným doplňkem na konference i společenská setkání. Nejenže slouží jako reklamní předměty, které si mohou návštěvníci z dané akce odnést jako dárek, ale věší se na ně jmenovky, které jsou na těchto akcích nepostradatelné a ušetří vás nepříjemného trapasu.

Kvalita

Vybírejte proto kvalitní polyesterové šňůrky na krk, které jsou vyráběny z kvalitních materiálů, nedojde tedy k jejich třepení a přetržení a budou vás dobře reprezentovat. Součástí každé šňůry bývá také karabina, na kterou se připíná jmenovka. Vybírat si zpravidla můžete z různých barevných provedení lanyardů, navíc s různým potiskem.

Organizace

Při plánování konference či jiné události je důležité myslet pečlivě především na organizaci takové akce, kde se sejde větší počet osob, které se vzájemně prozatím neznají. Proto je vhodné zvolit lanyardy s vlastním potiskem, které vás budou dobře reprezentovat, zároveň budou sloužit jako praktický doplněk, na který se připevní jmenovka. Ani ženy si tak nemusí své šaty propichovat spínacím špendlíkem jmenovky, postačí jim lanyard.

Doplňky

Zapomínat byste neměli ani na další předměty a doplňky, které by na konferenci, popřípadě společenském setkání, neměly chybět. Jednat se může například o blok, tužku, propisku, USB, konferenční desky apod. Tímto základním balíčkem mohou být návštěvníci vybaveni, aby měli k ruce vše potřebné, zároveň si předměty mohou odnést domů jako poděkování za, to že se konference zúčastnili.