Domů / Jak vybrat dárek / Co koupit na Valentýna své drahé polovičce?

Co koupit na Valentýna své drahé polovičce?

Valentýn se nekompromisně blíží a s ním plno radostí, ale i starostí, co své drahocenné polovičce koupit. Pokud si nevíte rady, přicházíme s pár tipy, které určitě potěší. Nejvíce by si člověk měl vážit toho, že si na něj ten druhý vzpomene a nehledat na dárku nedokonalosti.

Zárukou, jak si příjemně osladit život jsou nejrůznější čokoládky

Rozhodující však pro tuto příležitost bude jejich tvar. Co třeba srdíčka? Nemusíte si tak slovně vyjádřit, jak moc se milujete, přesto je to tímto gestem jasné. Nicméně ani romantická večeře při svíčkách není marná. Zde by měli zbystřit především muži. Pozvat ženu na večeři v tento den je nejjednodušší způsob, kde ženě stačí už jen květina, aby vašemu šarmu podlehla znovu a znovu i po těch letech, co jste spolu! Pokud jste na večeři na Valentýna byli už mockrát a máte pocit, že by takový dárek postrádal originalitu, darujte dárkový poukaz. V tomto směru vybírejte opět něco, co souvisí s Valentýnem, např. čokoládová nebo medová masáž. Každý si rád vezme chvilku pro sebe a relaxuje, takže tím nic nezkazíte.

Plyšáci roztomilý důkaz lásky

Ať už polštářky ve tvaru srdce nebo vtipná plyšová pouta či rozkošná zvířátka svírající ve svých pacičkách srdíčka to vše potěší, protože je to darované s láskou. Ač maličkost, roli hraje fakt, že vás ten druhý nezklamal a s něčím vůbec přišel.

Spodní prádlo

Udělejte si krásný večer. Připravte si šampaňské, jahody nebo brusinky a darujte sexy spodní prádélko. Tento dárek je ideální pro ženy, které nevědí, co darovat muži. Plyšák je pro ně příliš infantilní, že? Tak vsaďte na srdíčkové trenky, i kdyby je nosil na spaní, budou mu připomínat ten den, co mu s vámi bylo úžasně. Tip pro muže na postel poházejte okvětní plátky růží a zapalte svíčky. Tím žádná žena nepohrdne! Když navíc vytáhnete malou krabičku, kde bude ukryt šperk..co dodat, ženy milují všechno, co se leskne a třpytí, ať už je z kolekce Swarovski nebo Pandora. A když už jsme v té ložnici, muži milují hry. Svítící kostky s milostnými polohami ho dostanou do kolen.