Domů / Doporučujeme / Hledáte ideální dárek? A co třeba tričko s potiskem

Hledáte ideální dárek? A co třeba tričko s potiskem

Už jste vyčerpali veškeré nápady pro nákupy dárků. Nabízí se jedno originální řešení a tím je potisk triček.

Materiál určený pro potisk

Kvalitu tisku určuje i kvalita materiálu. Tu udává složení a gramáž. Ideální gramáž je v rozmezí 140 – 220 g/m². Trika s nižší gramáží neobstojí při opakovaném praní. Materiál se používá většinou 100% bavlna či s malou příměsí umělých vláken.

Tisk lze provádět na trička pánská, dámská i dětská, dále pak na mikiny, pola či topy

Formy tisku a různé druhy grafiky

Pro potisk triček se většinou využívá sítotisk, který je ověřeným a kvalitním způsobem potisku textilu. Zaručuje dlouhodobou trvanlivost, zachování barev a odolává i častějšímu praní.

Na textil lze tisknout jak malý jednobarevný motiv, tak i plnobarevný rastrový obraz pře celou plochu. Lze provést i nestandardní umístění tisku nebo využít různé tiskové efekty.

Dle přání lze z trička odstranit původní etiketu a nahradit ji etiketou s vaším návrhem, logem nebo různými druhy informací. Na přání k narozeninám pro oslavence vyrobíme i vtipná narozeninová trička.

Školní trička

Možnosti tisku na tričko lze využít i pro trička maturitní či absolventská, na nich že objevují oblíbené slogany, seznamy žáků i obrázkové motivy. Vybírat lze z aktuální nabídky, ale lze si nechat vyrobit i tisk vlastního návrhu.

Pro tisk lze využít i obrázky kreslené dětmi, které se tisknout na trička po předchozí grafické úpravě.

Veškerý tisk lze provádět jak na klasická trička, tak i na topy či mikiny.

Tisk na reflexní vesty

Reflexní vesta je nezbytnou výbavou automobilů, jsou důležitou součástí bezpečnosti v silničním provozu a patří mezi důležité ochranné prvky. Na stránkách colorfactory.cz/potisk-triček/ naleznete veškeré možnosti potisku a to nejen na reflexní vesty, ale i na další druhy oděvů.