Domů / Doporučujeme / Floor-experts nabízí kvalitní podlahy do každého interiéru

Floor-experts nabízí kvalitní podlahy do každého interiéru

Podlaha tvoří nedílnou součást každé místnosti a je to její velmi důležitý prvek. Výběru vhodného materiálu bychom tedy měli věnovat náležitou pozornost. Podlaha by měla odpovídat nejen vzhledu a nárokům jednotlivých místností, ale také stylu a způsobu života jednotlivých členů domácnosti. Zcela jednoznačně tedy nelze říci, která podlaha je nejlepší, každý upřednostňuje jiné vlastnosti a má na podlahu jiné nároky. Některé aspekty jsou však při výběru podlah podobné. Výhodou je, že v současné době si můžeme vybrat z celé řady různých materiálů. Kvalitu i různorodost nabízejí podlahy od Floor experts.

Podlahy v různých místnostech

Každá z místností v bytě či domě vyžaduje specifické vlastnosti, neboť je vystavována různé náročnosti užívání.

  • Podlaha ve vstupním prostoru

Ať už se jedná o chodbu nebo vstupní halu, je potřeba volit materiály velmi kvalitní a odolné. Podlaha v těchto částech domu či bytu musí zvládnout největší nápor a to nejen co se pohybu, ale také nečistot týká.

  • Podlaha kuchyňská

Musí odolávat mechanickému poškození a vlhku. Především v okolí kuchyňské linky je potřeba ji dokonale zpevnit.

  • Podlaha v ložnici a dětském pokoji

Do těchto místností je vhodné volit takový typ podlahy, který bude příjemný na dotek. V dětském pokoji navíc podlahu děti velmi často využívají pro hrátky.

  • Podlaha do obývacího pokoje

Tento prostor je místem, kde se většinou setkává celá rodina, je to místo, kde se nejvíce posouvá nábytek. Podala by proto měla být odolná.

Podlahy podle barvy

Na výběr podlahy má vliv nejen druh materiálu, ale také její barva. Vzhledem k tomu, že podlahu většina z nás mění jen jednou za život, je potřeba volit takové barvy, které se časem neokoukají, jsou neutrální a vhodné pro jakýkoli styl bydlení. Obecně také platí, že do menších a tmavších místností jsou vhodnější podlahy světlejší. Pokud hledáte podlahu do místností větších rozměrů, může si dovolit vybrat barvy tmavší.