Domů / Novinky / Dárek pro kuřáky

Dárek pro kuřáky

Dárek pro kuřáky se vybírá poměrně snadno, i když nekouříte. Možná sami přijdete na to, co koupit. Žhavým kandidátem je elektronická cigareta. Elegantní verze, která nikoho nezklame. Člověk jí využije na cestách i na autobusové či jiné zastávce. Nešíří kolem sebe žádná oblaka dýmu a nesmrdí.

Naopak, může i vonět, když k ní přidáte ovocný e-liquid. Na trhu je tolik známých i méně tradičních náplní, že nebudete vědět, kterou dříve. Vy však víte, že vaše kamarádka miluje jahody, tak proč jí tu chuť nedopřát i v cigaretě. Je to zajímavý nápad, ale nejprve si zjistěte, zda elektronickou cigaretu již nemá, pak je otázka, do čeho investovat. Možná to bude jen ta náplň. Mimo elektronických cigaret, které se v posledních letech dost rozmohly, jsou tu nápady i pro ty, kteří kouří normální cigarety.

Co třeba veselý popelník nebo zapalovač?

A potěší i balička na cigarety nebo tabatěrka. Zřejmě darovaného člověka dobře znáte, tak i předem víte, jestli si cigarety balí sám nebo kupuje v krabičkách. Od toho se odvíjí potřeby každého kuřáka. Nicméně nic nezkazíte výběrem tabatěrky. Jsou velmi atraktivní a mohou na sobě mít i nejrůznější obrázky. Stejně jako je pro pivaře důležitý otvírák na láhve, je pro kuřáka rozhodující, kam odklepne popel. Popelníky s různými motivy, skleněné i keramické se budou líbit. Jsou sice praktickou pomůckou, ale ocení je každý kuřák.

U kuřáků můžete popustit uzdu fantazie

Když kouří nikotinový tabák, proč by nevyzkoušeli také vodní dýmku? Ač je vyšší investicí, můžete se na ní složit ve více lidech a máte překrásný dárek na několik let. Když se sejde parta dobrých lidí, užijete si pocit sounáležitosti jako to bývalo dříve u domorodých kmenů. Ještě váháte, jaký dárek vybrat kuřákovi? Určitě ne, protože nápadů je více, než dost..stačí ho znát a tušit, co by se mu tak hodilo.