Domů / Uncategorized / Dárek k maturitě/promoci

Dárek k maturitě/promoci

Maturita je vstupenkou do světa dospělých, i proto byste měli uvažovat o dárku, který ho bude znázorňovat. Je na vás, jestli zvolíte klasiku nebo se uchýlíte k méně tradiční variantě, možností je tisíce. Často se daruje nějaký šperk, který je vzpomínkou po dlouhá léta. Dívky takový dárek od maminky nebo babičky velmi mile přijmou podobně jako kosmetické balíčky. Kluci se raději přikloní k obálce, kde na ně čekají peníze a oni si potom koupí, co chtějí. Stále se však mezi dárky prodírají na svět i ty, které jsou skutečně neočekávané, dalo by se jim říkat „zážitkové“.

Sport uvnitř místnosti zábavná a neotřelá varianta

Nejrůznější simulace prostředí dala vznik neobvyklým dárkům v podobě sportovních aktivit. Víte o tom, že se dá „uvnitř“ surfovat na vlně jako v moři nebo se stát na pár chvil sportovním tunelovým letcem? Kdo má rád adrenalin, jistě přijme takový dárek s otevřenou náručí. Dívky se možná raději vyfotí pod objektivem profi fotografa, záleží na vás.

Dárek k maturitě/promoci můžete darovat i před složením zkoušky

Slouží jako motivace k úspěšnému zakončení posledního ročníku. Může to být klidně drobnost, která vytvoří úsměv na tváři a dodá odvahy. Ano, je to talisman, který vnese pozitivní energii i mezi zkoušející.

Pomaturitní studium/práce

Zaměřte se současně i na to, jestli maturant pokračuje dále ve studiu. Určitě ho potěší, když mu dáte něco, co ho bude kupředu hnát dál v jeho vzdělávání, např. USB lampička, propiska s tahákem nebo bezdrátová sluchátka. Tomu, kdo už směřuje do práce, darujte třeba hodiny do kanceláře, psací sadu nebo šanony s vtipným dekorem.

Slušnost je pogratulovat s květinou, řádně potřást rukou a věnovat pár slov k tomu, že jste na něho pyšní, ať už jste rodič nebo jen kamarád. Ohromnou radost udělají i dárečky, které se budou hodit na oslavu papírové čepičky, balónky, svíčky, kelímky, tácky, konfety, atd. Překvapte ho zahradní oslavou s jeho spolužáky, jistě nepohrdne.